Nabídka morčátek

Odběry mláďat jsou možné nejdříve po dovršení jejich čtyřech týdnů, minimální váze 300g a perfektní zdravotní kondici.

 

V současné době nemáme žádná morčátka na prodej ...

Jak rezervovat morčátko:

  • Rezervaci Vašeho morčecícho mazlíčka je možno provést na e-mail lindasykorova@seznam.cz.

  • Při rezervaci uveďte své jméno, adresu, případně chovatelskou stanici a o jaké morčátko máte zájem.

  • Jestliže je u morčátka uvedena "PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE", na prcka už mám zájemce, zatím ale jen nezávazného (nebyla složena 50% záloha). Další rezervaci tedy přijímám.

  • Pokud se u morčátka zobrazuje "REZERVACE", miminko je definitivně rezervováno, zájemce již složil 50% zálohu (při rezervaci delší než 14 dní - více info), a další rezervace je bezpředmětná. Pokud takový zájemce pak rezervaci bez vážného důvodu zruší, záloha bude použita na pokrytí nákladů spojených s potřebami morčátka, jeho dalším prodejem, a je tedy nevratná. Jestliže tuto rezervaci ale zruší naše CHS, záloha bude zájemci opět vrácena, a to v plné výši.

  • Pořadí rezervací není rozhodující. Upřednostním zájemce o chov v případě, že morčátka mají chovnou a výstavní kondici. Dále také zájemce, kteří mají zájem o dva a více "jozefcheeků" najednou nebo budou pořizovat nové morčátko jako společníka pro jiné (jelikož morčata jsou tvorové společenští). Rozhodující je však korektní jednání, projevený zájem o chov, láska ke zvířatům a zodpovědnost budoucích majitelů.